iPhone’u Işık Hızında Şarj Edin!

iPhone’u Işık Hızında Şarj Edin!

Yeni iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ta enerji verimliliği önceki modellere göre bir nebze daha iyi olsa da genel olarak iPhone modellerinin desteğe ihtiyaçları var. Taşınabilir şarj cihazları ise iPhone kullanıcıları için olmazsa olmazlar arasında. Özellikle internetin yoğun olarak kullanıldığı, sıklıkla telefon görüşmelerinin söz konusu olduğu kullanımlarda mobil şarj cihazları çok daha önemli bir hal alıyor. Buna karşın bu cihazların geneline bakıldığında iPhone’ları çok da hızlı bir biçimde şarj edemedikleri görülüyordu, neyse ki artık ibattz ASAP Charger var…

ibattz ASAP Charger

ibattz ASAP Charger, iPhone modellerini sadece 15 dakika içinde tamamen boş bir bataryadan, tam dolu bataryalı hale getirebiliyor. Çok kısa süre içinde iPhone’u şarj edebilmesini sağlayan teknoloji ise benzerlerinden dört kat daha güçlü bir donanıma sahip olması. Benzer modellerde 5 volt, 1 amper olan özellik, ibattz ASAP Charger’da 20 volt, 2 amper şeklinde; bu da dört kata kadar daha hızlı şarja olanak tanıyor.

Ocak ayının başında ABD’de düzenlenen CES 2015 etkinliğinde tanıtılan ibattz ASAP Charger’ın 5600 ve 11.200 mAh olmak üzere iki farklı kapasite alternatifi ile geleceği açıklandı. Piyasaya çıkış tarihi ve fiyatına yönelik bilgi ise dergi baskıya hazırlandığı ana kadar paylaşılmadı. İlgili modelin Apple Store mağazalarında da satılması bekleniyor.

YORUM

Yorumlar 0