Marketing Türkiye Çöktü!

Marketing Türkiye Çöktü!

Türkiye’nin önde gelen web siteleri arasında yer alan Marketing Türkiye, 4 Ocak gece yarısı itibarıyla çöktü. Merketingturkiye.com.tr alan adlı sitenin sunucu kaynaklı bir nedenle çöktüğü görülüyor.

Marketing Türkiye

Siteyi tıklayanlar yukarıdaki bilgi ile karşılaşıyor. Pazarlama alanında önemli web platformları arasında yer alan sitenin ana sayfasını tıklayan internet kullanıcıları ‘Apache2 Ubuntu Default Page‘ uyarısı ile karşılaşırken, site altındaki diğer linklerin tıklandığında ise herhangi bir uyarı olmaksızın sitenin çökmüş olduğu bilgisi geçiyor, site açılmıyor.

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ilk 3000 sitesi arasında yer alan Marketing Türkiye, çeşitli sektörlere ilişkin haberler ile olduğu kadar organizasyonlarıyla da tanınıyor. Teknoloji Turu olarak iş ilanlarımızı da paylaştığımız sitenin ne zaman yayına devam edeceği konusunda ise henüz bir bilgi geçmiş değil. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

Güncelleme: 4 Ocak 2015

Marketing Türkiye, değişen arayüzü ile yeniden aktif hale geldi. Sitede gerçekleştirilen görsel revize çalışmaları nedeniyle hizmet verilemediği anlaşıldı.

YORUM

Yorumlar 0