Sons of Anarchy Oyunu Geliyor!

Sons of Anarchy Oyunu Geliyor!

Bir Amerikan motosiklet çetesinin konu edildiği Sons of Anarchy, popüler kültüre vahşi batıyı taşıyan, çarpıcı bir TV dizisi. Jax Teller adlı karakterin etrafında gelişen olayların ekrana yansıdığı dizi, genel olarak aile, şiddet, para, hırs, ihanet gibi TV endüstrisinde başarı için gerekli en önemli yapı taşlarının buluştuğu yapımlardan.

Yüksek bütçeli bir forma sahip olmayan ve temelde güçlü karakterler etrafında şekillenen Sons of Anarchy için oyun dünyasında uzun zamandır sorulan, ‘neden bir oyunu yok’ sorusunun yanıtı 2014 yılının sonlarına doğru verilmiş ve TV dizisi için bir mobil oyunun yapılmakta olduğu resmi olarak açıklanmıştı.

iOS ve Android işletim sistemlerinin yüklü olduğu akıllı cihazlar üzerinden indirilip oynanabilecek Sons of Anarchy’ye dair en önemli detaylar ise yayınlanan bir tanıtım videosunda ortaya çıktı. 42 saniye süren videoda karakter/karakterlerin birinci şahış bakış açısıyla kontrol edildiği görülüyor. Oyunda sadece Jax Teller’ın mı yönetileceği ise net olarak anlaşılmıyor. Çetenin diğer üyelerinin de kontrol edilebilmesi mümkün olabilir.

Tanıtım videosunda dikkat çeken en önemli detay ise görevlerin tamamlanması temasına dayalı bir oyun olarak gelecek Sons of Anarchy’nin kararlara dayalı bir biçimde ilerleyebilecek olması. Özetle birini öldürüp öldürmemek sizin elinizde. Hikaye örgüsü hakkında dizinin fanlarına aşina gelecek anlar yaşatan yukarıdaki videoyu izledikten sonra Yorum kısmı üzerinden görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0