Assassin’s Creed: Victory Göründü!

Assassin’s Creed: Victory Göründü!

2015 yılının sonunda yayınlanacak Assassin’s Creed: Victory’nin detayları ortaya çıktı. Oyun İngiltere’de geçecek…

Assassin’s Creed: Unity’nin yayınlanmasının üzerinden kısa bir süre geçmişti ki, serinin sonraki oyunu hakkında önemli detaylar ortaya çıktı. Oyunun geliştiricisinin haberi olmaksızın yayınlanan görseller ve bilgilerle açıklığa kavuşturulan oyunun tam adı Assassin’s Creed: Victory.

İngiltere’de 1830’lardan 1900’lerin başına kadar hüküm süren Kralice Victoria’nın adıyla özdeşleşen Victoria Dönemi’nde geçen açık dünya oynanışa sahip aksiyon macera türü oyun, İngiltere topraklarındaki ilk Assassin’s Creed oyunu olma özelliği de taşıyor. Hakkında çok az detay bilinse de yayınlanan görseller ve birkaç dakikalık oynanış videosu; Assasins Creed Victory hakkındaki görsel tasarıma, kıyafetlere, kullanılan bazı silahlara ve hareketlere ilişkin ilk detayları içeriyor.

Assassin’s Creed: Victory

Çok karmaşık bir dönem olan, Sanayi devriminin de ilk yıllarına denk gelen Victoria Dönemi, oyunda bolca karmaşa, deniz araçlarıyla seyahat, kıtalar arası görevler, tüccarların öldürülmesi ve devlet yönetimindeki bazı üst düzey kişlere karşı işlenecek cinayetler üzerinden şekillenebilir. Oyunun tam sürümünün 2015 yılının Ekim ya da en geç Kasım ayında PS4, PC ve Xbox One için satışa çıkması bekleniyor.

YORUM

Yorumlar 0