Haftanın iOS Oyunları (20 Kasım 2014)

Haftanın iOS Oyunları (20 Kasım 2014)

iOS platformunda yılın en iyi zeka oyunu olarak gösteriken Stick Hero, muhteşem bulmaca oyunu Blek ve yenilikçi bir macera oyunu olan Haunting Melissa’ya yakından bakıyoruz…

Stick Hero

Zeka oyunları, ayrı bir türü temsil eder. Reflekslerin yanı sıra düşünmenin ve anlamanın size izin verdiği yoldan geçip çıkış tüneline ulaşmanız beklenir bu oyunlarda. iOS platformu için tasarlanmış milyonlarca zeka oyunu bulunuyor. Ancak bazıları gerçekten ciddi bir akıl yürütmenin ürünü olduğunu başından itibaren size hissettiriyor. İşte bu oyunlardan en iyisi Stick Hero.

Stick Hero

Tahtalar oluşturup, aralarında boşluklar bulunan geçitlere yerleştirerek karşıya geçmeye çalıştığınız Stick Hero’da oluşturulan tahtanın tam olarak sizi karşıya geçirebilecek uzunlukta olması gerekiyor. Eğer değilse kaybediyorsunuz ve bu ilginç zeka oyununda zamanın nasıl geçtiğini anlamanız bir hayli zor oluyor. Yılın en iyilerindendi. Denemediyseniz mutlaka göz atın!

Oyunu İndir!

Blek

Dokunmatik ekranlarınızı mükemmel bir şekilde kullanabileceğiniz ve beyninizin hem sağ hem de sol tarafını çalıştırdığı iddia edilen Blek oyununda çizmiş olduğunuz şekiller hareket ediyor. Oyunda temel amaç, yolunuzun üzerinde bulunan kara deliklerden kaçarak tüm renkli daireleri toplayabileceğiniz çizgi çizmek.

Blek

Her seviyeden oyun severin kolaylıkla oynayabileceği oyun ilk oynadığınızda biraz karmaşık gelebilir. Fakat oynadıkça ne kadar zeka gerektirdiğini anlayacak ve çok seveceksiniz. iOS için en iyiler arasında…

Oyunu İndir!

Haunting Melissa

Oyunun eşi benzeri olmayan bir yapıya ulaştıran iki farklı yazılım teknolojisinin kullanıldığı Haunting Melissa, yılın en yenilikçi oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Epizodik bir hayalet hikayesi olması sayesinde korku oyunu türüne de çok iyi bir örnek teşkil eden bu ilginç uygulamada, bir aile çiftliğinde kaybolan karakterin neden kaybolduğunu bulmaya çalışıyorsunuz. Anlatıya yeni katmanlar eklemesi ve sofistike oyun tasarımı alkışı hakediyor.

Haunting Melissa

Oyunu İndir!

YORUM

Yorumlar 0