General Mobile Discovery Android 4.4 KitKat İle Buluştu

General Mobile Discovery Android 4.4 KitKat İle Buluştu

Türkiye’de büyük ilgiyle karşılanan General Mobile Discovery, uzun zamandır beklenen Android 4.4 KitKat güncellemesini Beta sürümü ile birlikte aldı.

Türk şirket General Mobile’ın Çin’de ürettiği Discovery modeli’ne dağıtımına başlanan Android KitKat, bir dizi yeniliği de beraberinde getirdi. Cihaz, yaklaşık 2 saniye daha hızlı açılıyor ve hızı genel olarak artmış durumda. Sistem iyileştirmeleri, performans artışı, arama, mesajlaşma, saat gibi kısımlarda görsel değişiklikler, stil sahibi geçişler gibi bir dizi özellik içeriyor.

Nasıl yüklerim?

Uyarı çubuğunda değişiklik, yeni hava durumu özelliği, yeni yazı tipi ve renkleri ile General Mobile Discovery kullanımına hoş bir boyut kazandıran Android KitKat, akıllı telefona yükseltme işlemini yapabilmek için ise menüdeki ‘Sistem Güncelleme’ ile paketi indirmeniz ardından da Google Play üzerinden sürümü yükseltmeniz gerekiyor.

General Mobile Discovery

Bu işlemlerin yapılması öncesinde verilerin yedeklenmesi gerekiyor. Aksi taktirde telefon sıfırlanması sonucu rehber, fotoğraf, video gibi önemli bilgi ve multimedyalar silinebilir.

Güncelleme:

29.11.2014/14:00

General Mobile Discovery kullanıcılarının şirketin sitesine yoğun olarak tıklaması sonucu, Generalmobile.com’da kısa süreli çökmeler olmaktadır.

YORUM

Yorumlar 0