Haftanın iPhone Oyunları

Haftanın iPhone Oyunları

Bu hafta da en çok indirilen iPhone oyunları bir arada! Angry Birds Transformers, RollerCoaster Tycoon 4 ve diğer sürprizlere göz atın…

Angry Birds Transformers

Angry Birds için geliştirilen en son versiyon Transformer ile ilgili. Hem robot hem otomobil olan ve kötülere karşı savaşan ünlü fantastik karakterlerin birer kuş şeklinde betimlendiği oyun, aksiyon dolu bir macera vaat ediyor. Autobirds ve Deceptihogs tarafından birini seçerek Piggy Island’ı kurtarmaya çalışacağınız bu oyunda arkadaşlarımızdan yardım isteyerek önünüze çıkan zorlu engelleri kolayca aşabileceksiniz.

Angry Birds Transformers

Oyunun milyonları peşinden sürükleyen klasik Angry Birds oynanışını robot karakterler üzerinden sunduğunu ve gerek grafiklerindeki detaylar gerekse modellemeleri ile dikkat çektiğini belirtelim. Önceki versiyonlarına göre çok daha fazla hareketli ve aksiyon dolu bir oyun olan Angry Birds Transformers’ı denemenizi tavsiye ediyoruz.

Fiyat: Ücretsiz

RollerCoaster Tycoon 4

Bir lunapark kurma ve işletme fikrine ne dersiniz? Geçmişi Atari konsoluna kadar giden bir serivenin iOS platformuna gelen en yeni versiyonu olan RollerCoaster Tycoon 4 ile hayalinizdeki lunaparkı meydana getirebilirsiniz. Serinin bundan önceki 3 versiyonuna göre önemli geliştirmeler içeren dördüncü versiyonda hızlı ve uzun roller coaster rayları inşa ederek eğlencenin merkezi olmaya çalışacaksınız.

RollerCoaster Tycoon 4

Rayı inşa ettikten sonra roller coaster’ınızı daha büyük parçalar alarak geliştirecek, böylelikle kapasitenizi daha da artırmaya çalışacaksınız. Her şey daha çok para kazanmak için! Hem de yüksek düzeylerde eğlenceli. Simulasyon oyununda sadece eğlence merkezi olmak değil, çok daha kapsamlı bir yaşam alanı olmak teması ise oynanış dinamiklerini çok daha başarılı noktalara taşımayı başarıyor.

Sadece roller coaster’lar değil, lüks otellerden restoranlara, gözde mekanlardan ilginç yapılara kadar çok sayıda inşa faaliyetine girişecek; en nihayetinde konuklarınızın bolca para harcamasını ve rahat etmesini sağlamaya çalışacaksınız. İşletmecilik ve lunapark bir arada; üstelik daha da fazlasıyla.

Fiyat: Ücretsiz

Into The Dead

Zombi severlerden bolca e-posta aldık, eleştiri içeren bu etkileşimlerde genelde neden zombie oyunlarına yer vermediğimiz soruluyordu. Bu eksikliğin temel nedeni emin olun son dönemde çıkan zombie oyunlarının hemen hepsinin birer klondan öteye geçememesi sayın okurlar. Aynı senaryo ve dinamiklerle gelen oyunları sayfalarımızda değerlendirmemeye devam edeceğimizi düşünürken karşımıza Into The Dead çıktı! Hem de ne çıkış!

Zombilerin kafasını patlatmak, onları silahla vurmaktan ötesi Inte The Dead. Gerçek bir zombie oyunları fenomeni olmaya aday. Oyunu bu denli özel yapan ise 3 boyutlu olması, çok detaylı ve yüksek standartlarda bir oynanış deneyimi sunması ve senaryo yapısındaki farklılıklar.

Into The Dead

Oyunda kıyamet sonrasındayız, bir zombie oyunu klasiği olarak her yer puslu ve atmosfer cidden ürkütücü… 3 boyutlu oyun formu sayesinde sanki biraz daha fazla ürkütücü… Zombiler her yeri istila etmiş ve sizi ısırmak için can atıyorlar. Buraya kadar her şey tanıdık, ama bundan sonrasında işler değişiyor.

Çeşitli silahlar bulup onları dikkatlice kullanmanız gerekiyor. Çeşitli görevleri tamamlamanız ve bunların neticesinde de yeni silahlara kavuşmanız oyunun en keyifli kısmı. Elektrikli testere gibi çılgın silahlarla zombileri alt etmek gerçekten eğlenceli. Bu arada ciddi bir yaş sınırını da beraberinde getiren bir oyun olduğunu belirtelim. Korku oyunlarından hoşlanıyorsanız, hele ki zombie oyunlarına bayılıyorsanız bu oyunu mutlaka deneyin. Keyifli oyunlar.

Fiyat: Ücretsiz

YORUM

Yorumlar 0