Akıllı TelefonHaberİnceleme

iPad Mini 3 ve iPad Air 2 Hakkında Her Şey

Apple, iPad mini 3 ve iPad 2 Air modellerini tanıttı. Tabletlerden iPad mini 3 için yeni altın rengi seçeneği, dokunmatik parmak izi okuyucusu önemli değişiklikler arasında. Air 2 ise inceliği ile baş döndürücü…

iPad mini 3’te bunun haricinde donanım yapısında pek bir değişiklik söz konusu değil. Boyutlar aynı kaldı ve kamera, işlemci, batarya gibi diğer özellikler aynı kaldı. Ayrıca kablosuz teknolojilerinde de herhangi bir değişim yok.

iPad Mini 3

iPad Air 2’de önemli geliştirmeler

iPad Air 2 ise 6.1mm’lik kalınlığı ile en ince tabletlerden biri konumuyla geliyor. 5 megapiksellik kamera yeni modelde 8 megapiksel. Kamerada ardışık çekim özelliği (Burst Modu) ve Slo-mo da dikkat çeken yazılımsal geliştirmeler arasında. Artık yavaş çekim video kayıtları yapılabilecek. Ön kamera ise 1.2 megapikselde kaldı. Ayrıca altın renk seçeneği de tüketicilere sunuluyor. A8x ve M8 işlemcilerle donatılan cihaz, 802.11 a/b/g/n/ac Wi-Fi standardı ile öncülüne kıyasla daha hızlı kablosuz bağlantı sağlayacak. Bluetooth 4.0 ve hücresel versiyon için LTE diğer özellikler arasında.

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu