Korku Oyunu Neverending Nightmare’ten Müjde!

Korku Oyunu Neverending Nightmare’ten Müjde!

Akıl hastalığı hakkındaki psikolojik korku oyunu Neverending Nightmare Android’e gelebilir.

Bir tür topluluk finansmanı olan Kickstarter’da 100 bin doların üzerinde bağış toplayarak hayat bulan, Matt Gilgenbach adlı geliştiricinin korku oyunu Neverending Nightmare’in PC platformunda yayınlanmasının ardından Android platformuna da gelebileceği dedikoduları oyun dünyasında yer buluyor.

Oyun, 26 Eylül itibarıyla Steam üzerinden yayınlanırken 13.49 dolarlık iddialı bir fiyat etiketi ile geldi. Oyunun kısa süre içinde güncelleme alacağı da belirtildi. Peki Android’e gelme olasılı bir hayli yüksek Neverending Nightmare nasıl bir oyun?

Geliştiricisinin kendi deneyimlerinden yola çıkarak tasarladığı oyun, obsesif-kompulsif bozukluk, depresyon gibi ruh sağlığı sorunlarından ilham aldı. Kan sıçramaları, atmosferik, aynı zamanda karanlık efekt ve müzikleri ile ürpertici. Ağırlıklı olarak 2 boyutlu siyah-beyaz görsellerden oluşmasının yanında daha stilize objeler için 3 boyutlu grafik kullanımı da oyunda dikkat çeken öğeler arasında. Oyunda karakterinizin kabuslarında ilerliyorsunuz.

Neverending Nightmare

Dehşet verici ortamlar, kan ve karanlık dolu karakterler oyunun temeli. Birilerini parçalamanız görevleriniz arasında yer alıyor. Kabuslardan uyandığınızı sandığınız anda ise aslında yine kabusun içindesiniz. Oyun fantastik öğeleri ile ciddi bir yaş sınırını da beraberinde getiriyor. Kesinlikle büyükler ve dehşet oyunlarına ilgi duyanlar için.

Oyun Android tarafında yayınlandığında gelişmeleri ve oyunun incelemesini paylaşacağız. Bizi izlemeye devam edin.

YORUM

Yorumlar 0