LG G3’ün Özel Kablosuz Şarj Aletleri

LG G3’ün Özel Kablosuz Şarj Aletleri

Ekranı, donanımı ve şık tasarımıyla yılın en iyileri arasındaki LG G3, ilginç aksesuarlarıyla da dikkat çekiyor. İşte bu LG G3 aksesuarlarının yıldızlarından kablosuz şarj aletleri…

LG’nin 2013 yılındaki sansasyonel akıllı telefon modeli G2’nin ardından 2014 yılındaki yıldızı da teknoloji raflarında dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor. LG G3’ün tasarım ve donanım özellikleri büyük beğeni toplarken yardımcı ürünleri de dikkat çekici. İşte bunlar arasında en çok merak uyandıran ürünlerden biri de kuşkusuz kablosuz şarj aletleri. Dock station benzeri bu aygıtları, LG firmasının da tüketicilere sunması dikkate değer.

LG G3’ün Asya ve Avrupa’da satılan kablosuz şarj cihazlarına dair ilgi çekici bir reklamı daha önce yayınlanmıştı. Reklamda kablolu şarja yönelik eğlenceli bir bakış açısı dikkat çekerken LG G3’ün kablosuz şarjının kolaylık, sadelik ve fonksiyonellik özelliklerinin üzerinde durulmuştu.

Kablo karmaşasından uzak bir şarj deneyimi ile yakından ilgileniyorsanız bu reklamı izlemenizde fayda var. Bir hayli neşeli olan reklamın mesajları net bir biçimde sunmayı başardığını ve etkileyici bir akışa sahip olduğunu da vurgulamak gerek.

YORUM

Yorumlar 0