LG G3 Drop Test

LG G3 Drop Test

Bir akıllı telefonu neden yüksekten bırakırlar? Neler olacağını görmek için. İşte bunlar hep meraktan. Popüler akıllı telefon LG G3’ü de yerden yere vurdular, işte sonuçlar.

Birçok yeni akıllı telefon, önce şöyle bir alınır, kısa bir tanıtımın hemen ardından da 1 metre civarı bir yükseklikten genellikle beton zemine bırakılır. Bu test sonuçları kimi zaman gözyaşlarına neden olabilir. Yamulan, dağılan, hatta kırılan çok sayıda telefon olmuştur bu testlerde. İşte LG’nin en yenisi G3’ü de yerden yere vurdular. Sonuçlar hafif bir iç burkulmasını beraberinde getirdi. Peki neler oldu?

Yüksekten/Dik Pozisyon

LG G3, yaklaşık bir metre yükseklikten dik pozisyonda yere bırakıldığında kapağı ve pili fırlarken telefon özetle üç parçaya ayrılıyor. Test sonucunda cihazın alt kısmında bir daha asla eski haline dönemeyeceği şekilde ciddi bir ezik oluşuyor. Bu test sonucunun devamında ise alınacak ders şu: Sakın yere düşürmeyin. Düşürebilecek potansiyeli kendinizde görüyorsanız mutlaka sağlam kılıflar kullanın!

Diğer Düşüş Sonuçları

LG G3 drop test bununla da sınırlı değil; LG G3’ün çeşitli pozisyonlarda yere bırakılmasının sonuçları da bir hayli ilginç. Bu sonuçlar bakın nasıl?

YORUM

Yorumlar 0