LG G Vista Özellikleri

LG G Vista Özellikleri

LG G Pro 2’nin Lite sürümü LG G Vista, tüm teknik özellikleri ve dikkat çekici detayları ile haberimizde…

Akıllı telefonlarda son dönemin en çarpıcı gelişmelerinin başında temel modellerin daha düşük özelliklere sahip versiyonlarının da (Lite versiyonlar) satışa çıkması geliyor. Bu teknoloji adımının nedenleri elbette daha düşük fiyat etiketlerine sahip modellerle daha fazla ilgi görmek ve buna paralel olarak da karlılığın artması. İşte LG’de bu yöndeki modellerini son dönemde tanıtan markalardan ve G Pro 2 adlı modelinin Lite versiyonu da LG G Vista adını alıyor.

3200mAh Batarya

LG-VS880 model numarasına sahip cihazda 720 x 1280 piksellik 5,7 inçlik ekran(258ppi), Bluetooth 4.0 desteği, 3200mAh pil, LTE dikkat çeken özellikler. Ekranda ‘Dual Window’ adlı özellikle ekranın ortadan yatay şekilde ikiye bölünerek kullanımı mümkün. Ayrıca yine büyük ekranda kullanımdan pek de hoşlanmayanlar için ekranda görüntülerin daha küçük şekillerde kullanılabildiğini de belirtelim. Ek olarak Knock Code özelliğine de sahip G Vista. Buna benzer bir takım özelleştirmelere sahip cihazın diğer özellikler neler? Kamera ve işlemci konusunda beklentilerinizi yüksek tutmayın.

Fiyatı İle İddialı

Söz konusu Lite sürümü; Dört çekirdekli 1.2 GHz hızında çalışan işlemci, 1.5 GB RAM, 8 GB dahili depoama kapasitesi, microSD desteği, 8 megapiksel arka ve 1.3 megapiksel ön kamera özelliklerine sahip. Android 4.4.2 KitKat sürümü önyüklü gelen modelin NFC, Wi-Fi Hotspot gibi özellikleri bulunuyor. MicroSIM’li LG G Vista modeli, LG G Pro 2’ye göre düşük bir fiyat etiketi ile sadece metalik siyah rengiyle yakında teknoloji raflarında.

YORUM

Yorumlar 0