Survivor 2018 Yarışmacı İstatistikleri [En Günceli]

Survivor 2018 Yarışmacı İstatistikleri [En Günceli]

Survivor 2018 yarışmacı istatistikleri yazısı ile daha önceki 3 Survivor yarışmasında olduğu gibi yine karşınızdayız. Her sene milyonlarca kişi tarafı...

Botlar Yakında Kimliklerimizi Ödünç Alabilir

Survivor 2018 yarışmacı istatistikleri yazısı ile daha önceki 3 Survivor yarışmasında olduğu gibi yine karşınızdayız. Her sene milyonlarca kişi tarafından takip edilen yazılarımızın bu sene de beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vereceğine şüphemiz yok.

12. yılını geride bırakan Survivor, bu sene bir kez daha ‘All Star’ yarışmacılarıyla, onlara rakip olan gönüllülerin heyecan dolu rekabetine sahne oluyor. All Star ve Gönüllüler takımında zorlu koşullara dayanıklılığı en üst seviyede yaşatmak isteyen Acun Ilıcalı ve ekibi, çok sayıda milli sporcuya yer verirken, sadece adele ve çevikliğin söz konusu olmadığı başarıya ulaşma yolunda farklı karakterlerin de unutulmadığı görülüyor. Bazı medyatik isimler ve TV dünyasından bazı isimlerle iyiden iyiye renkli bir ‘potpuri’ ortaya çıkmış durumda.

Diğer yandan fiziki dayanıklılık, kaslı vücut yapıları, eskiden sporcu olunması gibi etmenler her sene olduğu gibi 2018 yarışmalarında da yeterli olmuyor. Beklenildiği gibi doğru zihinsel stratejiler gerekiyor, sabırlı ve ‘yerinde’ gösterilen karakter özellikleri, yarışmada öne çıkma ve halkın taktirini kazanma noktasındaki etkinliği artırıyor.

Peki Survivor 2018 yarışmacıları kaç yarışmaya çıktı; hangileri, kaçını kazandı ve kaçını kaybetti. İşte bu soruları ele alacağız. Haberin devamında en güncel durumu gösteren tabloyu bulabilirsiniz.

Unutmayın Survivor 2018 Yarışmacı İstatistikleri güncellenecektir, bu nedenle sayfayı sık kullanılanlara alabilirsiniz.

Survivor 2018 Yarışmacı İstatistikleri

survivor-2018-yarismaci-istatistikleri

survivor-puan-durumu

En başarılı isimler?

Survivor en başarılı isim şu an için Turabi. Başarı oranı yüzde 70, ancak hemen arkasında yine aynı orana sahip sürpriz bir isim var; Ümit Karan. Turabi’nin 31, Ümit Karan’ın ise 42 yaşında olduğu düşünüldüğünde ortaya ilginç bir sonucun çıktığı, eski futbolcu Karan’ın yarışmaya çok iyi hazırlandığı anlaşılıyor.

Adem Kılıççı ve Damla Can yüzde 69 başarı oranıyla takipteler. Bu dörtlünün yarışmanın ilk haftalarından bu güne çizgilerini korudukları görülüyor.

  • Survivor 2017’de neler oldu? Kim ne kadar yarışma kazandı? Yanıtı için buraya tıklayabilirsiniz.

Artık bir gönüllüler takımı yarışmacısı olan Nagihan ise beşinci en başarılı yarışmacı durumunda. İlk haftalarda pek iyi bir başlangıç yapamayan yarışmacı, son dönemde toparlamışa benziyor. Çıktığı 9 yarışmanın 6’sını kazanarak büyük fark yaratacağı anlaşılan, geçen yıl ki Survivor Panorama programının yorumcusu Hakan Hatipoğlu ise sakatığı nedeniyle kenarda bekliyor. Bir an önce iyileşmesinin yarışmaya ayrı bir rekabet getireceğini öngörmek zor değil.

Sema, Merve, Hilmicem gibi tanınmış diğer isimlerin de yarışmada zirve takibi yaptıkları dikkatlerden kaçmıyor. İlginç ama Gönüllüler takımında öne çıkan, ses getiren bir yarışmacı hala yok.

Genel itibarıyla geride kalan haftaların ardından şu yorumlarda bulunmak mümkün:

  • Nagihan, Ümit, Sema, Adem, Yağmur öne çıkanlar.
  • Turabi, Damla, Funda, Anıl ortalama performans,
  • Merve vasat.
  • Nihat, Cumali, Birsen hayal kırıklığı, Nihat şu ana kadar sadece 3 yarışma kazanabildi…

turabi

Survivor 2018 All Star takımı

All Star veya ünlüler Takımında Turabi, Adem, Damla Can, Hilmicem, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir ve Ümit Karan gibi her biri daha önce yarıştıkları Survivor’larda büyük başarı yakalamış isimler var. Eski futbolcu Ümit Karan, Milli Boksör Adem, Milli Atlet Merve Aydın,  TV dünyasından Nihat Doğan, eski All Star yarışması şampiyonu Turabi gibi iddialı isimler mevcut. Şampiyon büyük bir sürpriz çıkmazsa burada…

Survivor 2017 gönüllüler takımı

Anıl Berk, Berrin, Birsen, Cumali, Funda, Hakan, Nevin, Ramazan ve Yağmur, yani sadece 9 kişinin kaldığı gönüllüler takımının akıbeti hiç iyi görünmüyor. Öne çıkan tek yarışmacı Yağmur desek yanlış olmayacak. Milli sporcu Nagihan’ın Gönüllüler takımına geçişiyle neler değişecek göreceğiz… Ayrıca Hakan’ın da iyileşme sonrası performansı merak konusu.

Elemeler kadar, ada yaşamındaki gruplaşmaların da erkenden başladığı yarışmada ilerleyen haftalarda büyük sürprizler yaşanabilir, birbiri ardına adaya veda eden isimlerden geriye kalanların ardından neler olacak sorusu sıkça gündemde. Survivor 2018 süprizleri arasındaki kimler yer alacak? Geriye kalan günlerde Survivor 2018’de kimler elenir bunu göreceğiz, bakalım Kıbrıs biletlerini kimler alacak?

adem

Adem sampiyon olur mu?

Adem geçtiğimiz sene, başından beri Survivor 2017 şampiyonluk adayları arasında gösterildi, ama bunu başaramadı. Ogeday, Adem’i geride bırakarak geçtiğimiz seneyi birincilikle kapatmıştı. Özellikle oy potansiyelinin yüksek olduğu tüm otoriteler, hatta tüm Survivor yarışmacıları tarafından kabul görüyor. Survivor 2018 şampiyonluk adayları arasında yer alıyor özetle.

Turabi şampiyon olur mu?

Kuvvetli bir ihtimal olduğuna şüphe yok. Her zaman motivasyonu yüksek ve ada hayatını çok iyi biliyor. Yarışmalardaki performansı da ortada.

Survivor Ödül Oyunu, büyük heyecana sahne oluyor. Yarışmacıların performansı dikkat çekerken hayal kırıklığı yaratanlar da az değil.

Survivor 2018 Büyük Ödülleri Neler?

Henüz rakam açıklanmasa da beklenti birincinin 1 milyon TL ödül alacağı yönünde.

  • Survivor 2018 nerede çekiliyor?
    Dominik Cumhuriyeti’nde

Survivor Reytingleri

Survivor bu sene önceki yıllara göre çok daha az reyting alıyor. Yine de en çok izlenen TV programı ünvanını TV dizilerinin yoğun olmadığı akşamlarda kapmayı biliyor.

Son reytingleri ise gayet yüksek…

Survivor 2019 yarışmacı istatistikleri önümüzdeki sene TeknolojiTuru.com’da!

Türkiye’de ilk!
Survivor Yarışmacıları Yaşları

All Star

Turabi: 31

Adem: 32

Damla Can: 28

Hilmicem: 26

Merve Aydın: 28

Murat Ceylan: 29

Nagihan: 34

Nihat Doğan: 42

Sahra Işık: 27

Sema Aydemir: 33

Ümit Karan: 42

Gönüllüler

Anıl Berk: 26

Berrin: 27

Birsen: 38

Cumali: 32

Funda: 30

Hakan: 38

Nevin: 32

Ramazan: 27

Yağmur: 20

Bu içeriğimizi, kaynak göstermek koşuluyla dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

Unutmayın, bu kapsamlı yazıyı ve tabloları anbean güncelliyoruz. Survivor heyecanını anbean yaşatmaya, tüm detayları ile aktarmaya devam edeceğiz…

YORUM

Yorumlar 0