iPhone SE 2 Bu Özelliklerle Gelebilir…

iPhone SE 2 Bu Özelliklerle Gelebilir…

iPhone SE 2 özelliklerinin yanı sıra 4 inçlik ekranı ve klasik iPhone hissiyatıyla öne çıkacak. İşte 2018 ilk aylarında tanıtılacak modele dair beklentiler.

Dizüstü Bilgisayar Marka Rehberi [A’dan Z’ye]

Apple’ın iPhone SE modelini piyasaya, 2018 Mart ayında sunması bekleniyor. Elbette şimdilik bir iddia olan söz konusu detay, bazı kaynaklara dayandırılıyor. Ayrıca akıllı telefonun bazı olası özellikleri de gündemde.

iPhone SE 2 özellikler tarafında iPhone 7’deki teknik donanımı alabilir. A10 işlemci, aynı kamera özellikleri ve parmak izi sensörü beklentisi var. Fiyatların ise ilk iPhone SE ile yakın olacağı tahmin ediliyor.

Okuma Önerisi: Apple’ın gelirleri neden arttı?

Apple, iPhone SE modeliyle dikkatleri üzerine çekmişti. 2016 ilk çeyreğinde duyurulan model, şirketin başarılı hamlelerinden biri olarak kayıtlara geçti, önemli bir satış başarısı yakalandı…

iphone-se

İlginizi çekebilir: Devasa MacBook konseptli Apple Store…

iPhone SE’nin sonraki versiyonunda da beklentiler yüksek, çünkü ekran boyutları iyiden iyiye büyürken hala hatrı sayılır bir kesim tarafından 4 inç ekranlı modele özlem devam ediyor. Bu noktada iPhone SE 2, ilginç bir şekilde önemli satış adetleri yakalayabilir. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

iPhone SE hakkında her şey, tıklayın

YORUM

Yorumlar 0