FIFA 18 Ultimate Team Hakkında Her Şey

FIFA 18 Ultimate Team Hakkında Her Şey

Tüm futbolseverlerin severek oynadığı FIFA 18'de yeniliklerle dolu Ultimate Team hakkında tüm bilinmeyenleri ve detaylı yanıtları sizlerle paylaşacağız...

Need for Speed Payback ile Özlem Sona Eriyor!
2017 İlk 6 Ayında Gruplara Göre (Akciğer, Mide, vb) Kanserden Ölen Sayıları
Sony, Son 19 Yılın Gelir Rekorunu Kırabilir
Need for Speed Payback Hakkında Her Şey!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da sizlere Fifa 18 Ultimate Team hakkında bilinmeyenleri, yenilikleri ve merak edilenleri anlatacağız.

FIFA 17 UT Hakkında Her Şey için tıklayın,

FIFA 16 UT Hakkında Her Şey için tıklayın,

FIFA 15 Hakkında Her Şey için tıklayın.

Öncelikli olarak geçtiğimiz yıla göre oynanılabilirlikte ne gibi değişiklikler olduğuna değinelim istiyorum.

Bu yıl geçtiğimiz yıla oranla defans yapmak imkansız derecesinde zorlaşmış diyebiliriz. Bunun yanında gol olduğunda filelerin gol hissiyatı vermemesi de ilk göze çarpan detaylardan.

Oyuna yeni birkaç beceri hareketi ve gol sevinci eklemişler, fakat beceri hareketleri ve L2+R2’yi oyuncular ağır çekimde yapıyor. Dolayısıyla yeni bir güncelleme gelene kadar beceri hareketlerini oldukça az kullanacağız gibi görünüyor.

Fifa 18’de en büyük gelişimi ortalar yaşamış diyebilirim. Orta şekilleri ve etkinliği inanılmaz artmış ve iyi duruma getirilmiş.

FUT 18’deki yenilikler

Ultimate Team’deki yeniliklere bakacak olursak. Bu yıl Ps4’e ikon kartların gelmesi hatta her ikon oyuncunun 3 farklı kartı ile bizlere sunulmuş olması (bazıları pazarda yok, sbc ile verileceği söyleniyor) kadro genişliği ve Hibrit lig kurmak isteyen oyuncular için ödül niteliğinde diyebiliriz.

fifa-18-ut-teknolojiturucom

Bilmeyen arkadaşlar için tüm ikon kartlar, tüm oyuncular ile sarı bağlantı oluşturmakta ve tüm oyuncu ve takımla uyum sağlamaktadır. Yeşil çizgi oluşturabilmek için ise yanına ikon oyuncunun olduğu ülkeden bir oyuncu eklemeniz gerekir.

Bir ikon kartın 3 kartının da özellikleri birbirinden farklı olduğu gibi zayıf ayak ve beceri hareketi yıldızları da farklılık gösterebiliyor.

Bu yıl UT deki yeniliklerden biri de Fut Champs‘in offline modu olarak getirilen Squad Battle etkinliğidir.

fifa-18-ut-teknolojiturucom-2

Squad Battle etkinliği

Resimde görmüş olduğunuz 4 takım Fifa yetkilileri tarafından seçilmiş ve her gün güncellenen oyuncuların aktif kadrolarıdır. Ülkeler ise oyuncuların hangi ülkeden oyunu oynadıklarını gösteriyor.

Squad Battle’da Fut Champs’deki gibi büyük paketler ve jeton desteği alabilirsiniz; fakat kadro güncellemelerini kaçırmamalı ve kendiniz için doğru bilgisayar zorluğunu seçerek en yüksek puanı almaya çalışmalısınız. Sistemi ve kadro güncellemelerini sizler için aşağıda yazacağım.

Derecede iyi bir yer edinmek için bunlara dikkat

Derecede iyi bir yerde yer almak istiyorsanız Pazartesi 5 , Salı 4 , Çarşamba 4, Perşembe 4, Cuma 4, Cumartesi 8, Pazar 8 şeklinde toplam: 37 maç yapmanız gerekir.

Bu maçları oynamış olduğunuz zorluğa, attığınız gole, hatta yaptığınız pasa kadar değerlendirerek size her maçta puan veriyor.

Hafta sonuna 40 maç yetiştiremiyorum nasıl gelişeceğim diyen arkadaşlar için 1 haftaya yayılmış bu sistem biçilmiş kaftan gibi görünüyor. Ödülleri ise her Pazar gece 03:00 civarında alıyorsunuz ve yeni hafta başlıyor.

Yukarıda görmüş olduğunuz resimdeki yere giderek bulunduğunuz sıralamayı ve sıralamalarda sizi hangi ödüllerin beklediğini görebilirsiniz. FUT 18 sürprizlerle dolu!

Seçkin ya da Altın 1’e gelmiş olmanız sakın sizi yanıltmasın, hafta başından itibaren her kadro güncellemesinde sıralamalar için gereken puanlar da hafta boyunca artarak devam ediyor.

Fifa 18 ile ilgili merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz her şey için iletişime geçebilirsiniz.

FIFA 18 Ultimate Team inceleme makalemizi beğendiyseniz kendi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilir, bu makalenin daha fazla kişiye ulaşmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Bu yazıya yeni bilgiler eklenmeye devam edilecektir… Takipte kalınız…

Bir sonraki yazımızda Fifa 18 online mod en etkili taktik hangisidir? En etkili ve uygun özel taktik ve FIFA 18 oyuncu talimatları siz okurlarımızla paylaşacağız…

Bu inceleme yazısının hazırlanmasındaki katkılarından dolayı Aral Game’e teşekkür ederiz. Aral Game güvencesiyle FIFA 18 satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 1
  • comment-avatar
    Recep Sönmez 2 hafta

    Trading hakkında bilgi verebilir misiniz ?