Disney’in İlk VR Oyunu: Marvel Powers United VR

Disney’in İlk VR Oyunu: Marvel Powers United VR

Disney'in tarihindeki ilk sanal gerçeklik oyunu Marvel Powers United VR çıkış tarihi, tanıtım videosu ve diğer öne çıkan detaylar...

Apple Artırılmış Gerçekliği Otomobiller İçin Kullanacak
2017 Sonuna Kadar Kaç Milyon Sanal Gerçeklik Gözlüğü Satışı Bekleniyor?
NASA’dan Apple’a Artırılmış Gerçeklik Transferi
Ve Herkesin Bilgisayara Dönüşmesi #deneysel

Disney ilk sanal gerçeklik (VR) oyunu Marvel Powers United VR’ı duyurdu. Oyun, Oculus Rift ve Touch VR kulaklık/el kumandalar ile 2018’den itibaren oynanabilecek. Tahmin edileceği gibi PC için geliyor.

Marvel Powers United VR’da, diğer oyuncularla bir araya gelip 3 boyutlu sanal dünyadaki düşmanlarınıza karşı süper güçlerinizi hep birlikte kullanabilirsiniz.

Söz konusu yapım, 2021 yılına kadar 25 milyar dolarlık bir pazar haline gelmesi beklenen sanal gerçeklik oyunları adına önemli bir ivmenin de habercisi.

Oyunda Hulk’tan Galaksinin Koruyucuları’ndaki Rocket Raccoon’a kadar birçok Marvel karakterini yönetebilmek mümkün. İlginç olduğunu daha iyi anlamak için hemen aşağıdaki videoya göz atmanızı öneriyoruz.

Oyunla ilgili gelen tanıtım videosu, Hulk’ın yumruklarıyla düşmanlarını duvardan duvara çarpması, mermileri yakalayıp geri fırlatması gibi ilginç ‘muhteşem kahraman’ hareketlerine sahne oluyor.

TT – TeknolojiTuru

YORUM

Yorumlar 0