iPhone 8 Böyle Görünecek!

Paylaş:

iPhone 8 Böyle Görünecek!

Apple, iPhone 8 modelini önümüzdeki Eylül ayında tanıtacak. Heyecanla beklenen akıllı telefonun tasarımına ilişkin en detaylı görüntü ise yukarıda yer...

iOS 10.3.3 Güncellemesini Yüklemeniz Neden Önemli?

Apple, iPhone 8 modelini önümüzdeki Eylül ayında tanıtacak. Heyecanla beklenen akıllı telefonun tasarımına ilişkin en detaylı görüntü ise yukarıda yer alıyor.

Parmak izi okuyucusunu arka kısımda Apple logosunun altında konumlandırması beklenen Apple, ayrıca kamera tasarımını da değiştirecek alt alta iki lens ve onların altında da flaş şeklinde sunacak.

Ön yüzde ise 5.8 inçlik oldukça büyük bir ekran göreceğiz. 2.5D olarak adlandırılan kenar ve köşelerde kavis içeren ekran tasarımıyla birlikte tamamen değişecek bir iPhone 8 tasarım yapısı söz konusu olacak.

iPhone 8 Home tuşu artık ekranın altında değil üzerinde olacak, sanal bir tuş şeklinde geleceği kaydedilen bu tuş, kullanıcılarına adeta bilim kurgu filmlerindeki deneyimi yaşatacak.

Elbette en önemli değişim ekranın OLED olması. Çok daha iyi ve canlı renklere hazır olun.

Öte yandan yüz tanıma özelliği, yapay zeka özelliği gibi bir dizi yazılımsal özellik de şaşırtmaya aday.

iPhone 8 tanıtım tarihi için beklenti 17 Eylül 2017 şeklinde. Ülkemizdeki satışların da Eylül sonuna gelinmeden başlayabileceğini belirtelim.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

YORUM

Yorumlar 0