Netflix’ten Dizi Tutkunlarına Sürpriz Oyun

Netflix’ten Dizi Tutkunlarına Sürpriz Oyun

Netflix, diziye doymayan takipçileri için Netflix Infinite Runner adında küçük bir oyun duyurdu. Oyunun detayları haberimizde.

Sense8 Nerede ‘Doğru’ Yaptı?
Post-TV Ekolü Netflix, Rakiplerini Ne Hale Getirdi?
Sense8 Bölüm Başına 10 Milyon Doları Bulan Maliyetleri Yüzünden İptal Edildi!
Netflix 2017 için 1000 Saatlik Yeni Orijinal İçerikle Geliyor!

Netflix dizilerine doymayanlar, hala biraz daha Narcos, biraz daha Stranger Things diye yanıp tutuşanlar ya da bir sonraki bölüme geçmeden küçük bir ara vermek isteyenler için Netflix küçük bir oyun geliştirmiş: Netflix Infinite Runner.

Klasik endless runner tipi olan oyunda Netflix’in Narcos, Marco Polo, Stranger Things ve Orange is The New Black serilerinden karakterlerle yarışıyorsunuz. Chrome’un çevrim dışı dinozor eğlencesine benzeyen oyun oldukça basit. Karakterinizi seçiyorsunuz ve seçtiğiniz karakterin dünyasına giriyorsunuz. Bu dünyadaki tehditlerden de space tuşu ile zıplayarak kaçıyorsunuz.

Oynadığınız dünyadaki küçük detaylar, düşmanlar ve özel gücünüz dizi hayranlarını gülümsetiyor.  Mesela Stranger Things’ten Mike Wheeler’la oynarken özel gücünüzün dolması için Waffle topluyorsunuz. Özel gücünüz ise Eleven’ın desteği olarak düşünülmüş. Oynarken arkada dizinin 8-bit müziği çalması da oyunun keyfini artıran detaylardan.

Sürprizi kaçmaması açısından daha fazla lafı uzatmayalım. Netflix’in bu küçük şirin oyununu için İyi eğlenceler!

Yazar: Tahsin Özyer

YORUM

Yorumlar 0