General Mobile GM 5 Plus Satın Almanız için 5 Neden

General Mobile GM 5 Plus Satın Almanız için 5 Neden

Son dönemde iyiden iyiye artan e-mail’lerinize toplu bir yanıt olarak 'neden General Mobile GM 5 Plus' sorusunu sorduk. İşte yanıtlar…

Android 7.x Nougat Çok Ağır İlerliyor
Dünya Hangi Android Versiyonunu Kullanıyor?
LG Q6 Yakında Türkiye’de
Kaan N1 için Android 7.0 Nougat Yayınlandı

Akıllı telefon dünyasında adı son dönemde sıkça duyulan bir model var: General Mobile GM 5 Plus. Türk menşeili General Mobile şirketinin en yeni modellerinden biri olan GM 5 Plus, teknoloji raflarının aranan, internet sitelerinin ‘fiyatı takip edilen’ ve en genel şekliyle ilgi duyulan cihazlarından. Bizler de son dönemde iyiden iyiye artan e-mail’lerinize bir karşılık olarak neden General Mobile GM 5 Plus sorusunu sorduk. İşte yanıtlar…

1- Elbette fiyat 

General Mobile GM 5 Plus fiyat konusunda son derece mütevazı bir akıllı telefon. Hatta kendi alanında iddialı bir şekilde ‘bütçe dostu’ olduğu görülüyor. 900-1000 TL aralığındaki fiyatıyla, özellikleri oranında ele alındığında gayet iyi görünüyor. Hatta Teknosa gibi büyük perakendecilere gittiğinizde ‘tükendi’ yanıtını bile alabilirsiniz.

ekran_resmi_2016-11-11_17_54_02
2- Ekran

5.5 inçlik ‘büyük bir ekran’ ile gelen General Mobile GM 5 Plus, aynı zamanda Full HD çözünürlük sunuyor. Gorilla Glass 4 kaplamalı ekranı kılcal çizilmelere karşı dayanıklı yapısıyla da dikkat çekici. Görüntüler oldukça net ve canlı.

3- Tabii ki Android 7.0 Nougat!

Evet, Android 7.0 Nougat önyüklü şekilde sizi karşılaması harika bir haber. Çoğu üst seviye modelde dahi olmayan bu yazılım, GM 5 Plus’ta mevcut durumda.

4- Donanım

1.5 GHz hızlarında çalışan işlemcisi, 3 GB RAM, 32 GB depolama alanı, microSD desteği ve 3100 mAh pil kapasitesi ile adeta 1500 TL üzeri cihazların teknik yapısını sunuyor. Type-C portu ve 4.5G desteği de mevcut.

5- Şık tasarım

Metal kasası ve 4 farklı renk seçeneği ile gayet şık. Güven veren, zarif bir görünüme sahip.

General Mobile GM 5 Plus incelemesi için buraya tıklayınız.

YORUM

Yorumlar 0