Battlefield 1 Yayınlandı!

Battlefield 1 Yayınlandı!

Yılın en çok beklenen savaş temalı video oyunları arasında gösterilen Battlefield 1 çıkışını gerçekleştirdi. İşte detaylar...

Zencommerce e-Ticarette Güvenli ve Hızlı Ödeme için PayTR ile Anlaştı
Super Mario Run Sonrasında Yeni Oyunlar Geliyor!
Türk Markası Petlas Avrupa Pistlerinde!
Apple Danimarka’ya İkinci Veri Merkezini Kuruyor

Efsanevi video oyun serisi Battlefield’in 2017 yılı için duyurulan en son versiyonu 21 Ekim 2016 itibarıyla oyun meraklılarıyla buluştu. Yapım, yılın en önemli savaş temalı oyunları arasında gösteriliyor.

1. Dünya Savaşı’nın konu alındığı yapım, eski dünya ile yeni dünya arasında bir geçiş, modern savaş mekanikleri ile tanışma adeta ve bilgisayar ve konsol oyuncularını heyecan dolu bir serüvene götürüyor.

Battlefield 1’de savaşın az bilinen bölgelerde, çarpıcı bir video oyununa evrimi söz konusu. Karada, havada ve denizde geçen oyunda çok sayıda silah ve motorlu taşıt kullanılıyor.

Dinamik hava şartları ve sezgisel yıkım ile mekanların görünümü sürekli değişirken top atışlarıyla yerde kraterler açıp yaylım ateşiyle duvarları liğme liğme etmek mümkün oluyor.

Güzel İtalyan sahillerinden kavurucu sıcakların hakim olduğu Arap çöllerine, savaşı tüm şiddetiyle her yerde yaşatan etkileyici bir oyun.

Detaylı incelemesi çok yakında…

YORUM

Yorumlar 0