War of Nations İncelemesi

Paylaş:

War of Nations İncelemesi

Türkiye'de fırtınalar koparan mobil oyun War of Nations İnceleme makalesi sizlerle. Oyunun artıları, eksileri ve diğer detayları...

DJI, Tokyo’da Drone Uçurma Sahası Kurdu
Goodyear, Ventech Systems’i Satın Aldı
PlayerUnknown’s Battlegrounds Çöktü [Neyse ki Geri Geldi]

Gree’nin geliştiriciliğini üstlendiği War of Nations, bir tür modern savaş oyunu. Oyunda bir üs kurup sonrada çevrenizdeki toprakları ele geçiriyor, saldırılara karşı koyuyorsunuz. Combat üniteleri, saldırı araçları üretmenizin beklendiği oyunda geliştirme ve üretim tesisleri de yapmanız gerekiyor.

Yine araçlarınız için petrol rafinerisi üretmeniz ve petrol çıkarmak için tesis oluşturmanız lazım. Tüm bu geliştirme ve üretim faaliyetlerinin sonuçları ise güçlü ordular…

Ordularınızla çeşitli görevleri tamamlıyor ve daha fazla gelişiyorsunuz. Oyunda çok sayıda butona basmak söz konusu. Bir aksiyonu başlatmak için butona basmaya başladığınızda en az 3 -4 kez daha benzer şekillerde tercihler yapıyor, butonlara tıklıyorsunuz.

Bu yönüyle eleştiriyi haketse de gerek grafikleri gerekse kontrollerin sonrasındaki oynanış dinamikleri ile denenmesini tavsiye edebileceğimiz oyunlar arasında.

Platform: iOS, Android

Ücretsiz

YORUM

Yorumlar 1
  • comment-avatar
    Apk indir2 sene

    Güzel oyun ama belli süre sonra sıkabilir.