Firefox 45.0 Güncellemesi Yayınlandı

Firefox 45.0 Güncellemesi Yayınlandı

Linux, OS X ve Windows için Firefox 45.0 güncellemesi, Mozilla tarafından yayınlandı. Güncelleme yeni özelliklerle geldi. Arayüz barındaki Eşzamanlı S...

Çocuklara Yönelik Dijital Reklam Pazarının Geleceği
Tiger Knight İçin Roma İmparatorluğu Güncellemesi Yayınlandı
ESET Uyarıyor: Film İzlemeye Çalışırken Paranızdan Olmayın!
Google Assistant mı Siri mi? Hangisi Daha İyi?

firefox-2

Linux, OS X ve Windows için Firefox 45.0 güncellemesi, Mozilla tarafından yayınlandı. Güncelleme yeni özelliklerle geldi. Arayüz barındaki Eşzamanlı Sekmeler, ‘Merhaba’ mesajı veren anlık tarayıcı sekmesi ve kullanıcıların .onion’u engellemesini sağlayan yeni “network.dns.blockDotOnion” özelliği dikkat çekiyor.

Firefox 45.0, Awesome Bars özelliğine de yenilikler getirmiş. Ek olarak IDN formatlı (uluslarası domain adı içeren) linklerin yönlendirilebilmesi de artık mümkün olacak. Mozilla, her güncellemesinde olduğu gibi en yenisinde de tarayıcı yapısını geliştiren görünmez özellikleri kullanıma sundu. Hemen her yazılım güncellemesinde baz alınan konular araısnda bulunan daha hızlı çalışma ve stabil kullanım gibi alanlarda da geliştirmeler söz konusu.

firefox-45.0 Öte yandan Linux kullanıcıları için GTK3 entegrasyonunun devre dışı bırakıldığı anlaşılıyor. Bu durum, Linux platformu açısından kullanıcıların tepkisini çekebilir.

YORUM

Yorumlar 0