Affinity Photo adlı Mac uygulaması son dönemin en çok ilgi çeken fotoğraf yazılımlarından biri. Adından sıklıkla söz ettiren uygulamaya yakından bakac...

Survivor 2017 Yarışmacı Analizleri ve Elenen İsimlere Dair Genel Yorumlar
Zencommerce Messenger ile e-Ticarette E-posta Devri Kapanıyor
PES 2018 Sistem Gereksinimleri Resmi Ağızdan Açıklandı
En İyi 10 Netflix Dizisi [Değerlendirme ve Eleştirileri ile]

affinity_photoAffinity Photo adlı Mac uygulaması son dönemin en çok ilgi çeken fotoğraf yazılımlarından biri. Adından sıklıkla söz ettiren uygulamaya yakından bakacağız…

Bu uygulama, Mac için geliştirilmiş bir profesyonel fotoğraf düzenlme yazılımı. iş akışı üzerinde titiz bir odaklanmaya olanak tanıyan inanılmaz sezgisel bir arayüzle geliyor.

Görüntülerin rötuşu için gelişmiş araçları ve en ince detaylarına kadar hemen herşey üzerinden hamlede bulunabilmeyi sağlayan yapısıyla dünya genelinde büyük ilgi ile karşılanıyor.

Photoshop PSD dosyaları açılıp, düzenlenebilir ve kaydedilebilir. ICC renk yönetimi, Uçtan uca CMYK iş akışı ile RAW, PNG, TIFF, JPG, GIF, SVG, EPS ve PDF gibi tüm standart formatlar üzerinde çalışabilme öne çıkan özelliklerinden birkaçı.

Gerçek zamanlı düzenleme araçlarıyla da çarpıcı. Belleği yormadan performanslı bir şekilde çalışan yazılım verimlilik adına da eşsiz. 5K iMac desteği de bulunuyor.

Türü: Fotoğrafçılık

Fiyatı: 104.99 TL

YORUM

Yorumlar 0