Adobe Post iOS Uygulaması Yayında

Adobe Post iOS Uygulaması Yayında

Adobe, sosyal grafik uygulaması Post’u yayınladı. Adobe Slate ve Adobe Voice gibi uygulamaları da bünyesinde barındıran Adobe Post, pratik özellikleri...

Apple’ın Bu Yıl Tanıtmayı Unuttuğu 5 Ürün
2016’da Kaç Milyon iPad Satıldı?
OLED Ekranlı iPhone Cepleri Öyle Bir Yakacak ki!
Google Assistant mı Siri mi? Hangisi Daha İyi?

Photoshop-for-dummies-Adobe-PoAdobe, sosyal grafik uygulaması Post’u yayınladı. Adobe Slate ve Adobe Voice gibi uygulamaları da bünyesinde barındıran Adobe Post, pratik özellikleri ile her kesime hitap ediyor. Uygulama yüklenen fotoğrafların düzenlenip paylaşımı ekseninde işliyor.

Fotoğraflara düzenleme yapıp grafik eklemek gibi adımların ardından ortaya çıkan formun sosyal medya kanallarında hızlı paylaşımı mümkün. Bu yönüyle grafik tasarımın ardından çalışmanın kanallar vasıtasıyla kitlelere sunulması sağlanıyor.

adobe-post

Photoshop’a benziyor

Photoshop’a benzer bir arayüzle gelen uygulama, Instagram’ı andıran çeşitli filtreler de içeriyor. Fotoğrafları, tipografi ve yazıları filtrelemeyi de mümkün kılıyor. Öte yandan fotoğraf üzerindeki herhangi bir noktadan renk alıp bununla farklı işler yapılması, kaydedilen tasarımın daha sonra yeniden açılarak çalışmaya kalınan yerden devam etme gibi fonksiyonel başka özellikler de içeriyor. Uygulamayı App Store’dan indirebilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0