Galaxy Note5 Ödüllü Yarışma

Galaxy Note5 Ödüllü Yarışma

Samsung, Instagram üzerinden başlattığı eğlenceli yarışmada, yaratıcılığını paylaşımlarına yansıtan katılımcılara Samsung Galaxy Note 5 kazanma şansı ...

Samsung Electronics QLED TV Serisini Tanıttı
Instagram’a Canlı Yayın Özelliği mi Geliyor?
Sosyal Medya Araçları
Uzun Süredir Akıllı Telefon Tanıtmayan Ünlü Markalar

Samsung, Instagram üzerinden başlattığı eğlenceli yarışmada, yaratıcılığını paylaşımlarına yansıtan katılımcılara Samsung Galaxy Note 5 kazanma şansı veriyor.

Samsung Electronics, Galaxy Note5’in kamera özelliklerini ve S Pen’i kullanıcılara tanıtmak için Instagram’ın yaratıcı yarışmalarından biri olan YaratıcıNotlar’ı başlattı.

instagram-samsungSamsung, #YaraticiNotlar ile S Pen’in gelişmiş kalem özelliklerini renkli ve eğlenceli şekilde anlatırken, kullanıcılara ilham vermek için Galaxy Note5 ile yaptığı çekimlerin üzerine #YaratıcıNotlar ekliyor. 25 Aralık’a kadar devam edecek olan kampanya ile kullanıcılar çektiği fotoğraflara kendi Yaratıcı Notlar’ını ekleyerek Instagram’da #YaraticiNotlar, #GalaxyNote5 hashtag’lerini ve @SamsungTurkiye hesabını etiketleyerek herkese açık olarak paylaşıyor ve Samsung Galaxy Note5 kazanma fırsatı yakalıyor.

Ünlü Instagram fenomeni ve fotoğrafçı Mehmet Kırali (CivilKing) de çektiği fotoğraflara eklediği yaratıcı notları #YaraticiNotlar hashtag’i ile Instagram hesabı üzerinden 1.3 milyonun üzerindeki takipçisiyle paylaşarak kampanyaya destek oluyor. Yaratıcılığınızı herkese göstermek ve Galaxy Note5 kazanmak isterseniz bu renkli ve eğlenceli yarışmaya katılabilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0