Polaroid Cube+ Wi-Fi ile Geliyor

Polaroid Cube+ Wi-Fi ile Geliyor

Paylaş:

Polaroid Cube+ tanıtıldı. Şirketin kamera ailesine yeni renkleri ve Wi-Fi özelliğiyle eklenen yeni modelin gerek tasarımı gerekse özellikleri dikkate ...

Polaroid Cube+ tanıtıldı. Şirketin kamera ailesine yeni renkleri ve Wi-Fi özelliğiyle eklenen yeni modelin gerek tasarımı gerekse özellikleri dikkate değer.

Polaroid Cube kamera ailesinin yeni modelinde eski versyionda olmayan Wi-Fi özelliği mevcut. Polaroid Cube+ önceki modeled olduğu gibi 1080p boyutunda video kaydı yapabiliyor. Ayrıca tasarım olarak bir çok markadan sıyrılan Cube “tek tuş” kullanım tarzını devam ettiriyor.

Önceki versiyonda da olduğu gibi Cube+’ı metal yüzeylerde kolayca tutunmasını sağlamak için altı kısmında mıknatıs özelliği bulunan bir yüzey var, cihazın dış malzemesi de kauçuk-plasik karışımı bir malzemeden yapılmış.

Yeni modelde kendini daha çok belli eden iki farklı renk daha sunuyor parlak pembe ve parlak koyu yeşil.

Polarid Cube+ İOS ve Android sunduğu uygulamalarlar akıllı cihazlarınızın üzerinden paylaşım yapabiliyorsunuz.

Polaroid Cube+ Ağustos ayıyla birlikte satışa sunulacak. Polaroid Cube+ fiyat 149 USD olarak belirtilmiş. Ayrıca original Cube modeli de yeni renklerine kavuşuyor. Eski Cube’un fiyatı da 99 USD olarak güncellenmiş.

YORUM

Yorumlar 0