Polaroid Cube+ Wi-Fi İle Geliyor

Polaroid Cube+ Wi-Fi İle Geliyor

Polaroid Cube+ tanıtıldı. Şirketin kamera ailesine yeni renkleri ve Wi-Fi özelliğiyle eklenen yeni modelin gerek tasarımı gerekse özellikleri dikkate ...

Kaan N1 için Android 7.0 Nougat Yayınlandı
Türkiye’de Kendi Sektörüne Damga Vuran 100 İsim
Çernobil Dev Güneş Enerjisi Çiftliği ile Yeniden Doğacak
Akıllı Telefonunuzu Satmadan Önce İçindeki Verilerinizi Nasıl Silersiniz?

Polaroid Cube+ tanıtıldı. Şirketin kamera ailesine yeni renkleri ve Wi-Fi özelliğiyle eklenen yeni modelin gerek tasarımı gerekse özellikleri dikkate değer.

Polaroid Cube kamera ailesinin yeni modelinde eski versyionda olmayan Wi-Fi özelliği mevcut. Polaroid Cube+ önceki modelde olduğu gibi 1080p boyutunda video kaydı yapabiliyor. Ayrıca tasarım olarak bir çok markadan sıyrılan Cube “tek tuş” kullanım tarzını devam ettiriyor.

Önceki versiyonda da olduğu gibi Cube+’ı metal yüzeylerde kolayca tutunmasını sağlamak için altı kısmında mıknatıs özelliği bulunan bir yüzey var, cihazın dış malzemesi de kauçuk-plasik karışımı bir malzemeden yapılmış. Yeni modelde kendini daha çok belli eden iki farklı renk daha sunuyor parlak pembe ve parlak koyu yeşil. Polarid Cube+ İOS ve Android sunduğu uygulamalarla akıllı cihazlarınızın üzerinden paylaşım yapabiliyorsunuz.

Polaroid Cube+ Ağustos ayıyla birlikte satışa sunulacak. Polaroid Cube+ fiyat 149 USD olarak belirtilmiş. Ayrıca original Cube modeli de yeni renklerine kavuşuyor. Eski Cube’un fiyatı da 99 USD olarak güncellenmiş.

YORUM

Yorumlar 0