Asus Akıllı Telefonlara Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Geldi!

Asus Akıllı Telefonlara Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Geldi!

Paylaş:

Asus akıllı telefon serisi ZenFone en yeni Android işletim sistemi olan Android 5.0 Lollipop’a geçti. İlk etapta web üzerinden yapılacak olan güncelle...

Android Kullanıcısı Çöp Uygulamalardan Bıkkın
Android’li Akıllı Telefon Kodak IM6 Göründü!

Asus akıllı telefon serisi ZenFone en yeni Android işletim sistemi olan Android 5.0 Lollipop’a geçti. İlk etapta web üzerinden yapılacak olan güncelleme ilerleyen günlerde kablosuz ağ üzerinden de devreye alınabilecek.

Google’ın yeni işletim sistemi Android 5.0 Lollipop, şirketin üst sınıf akıllı telefon serisi ZenFone’un ZenFone 4, ZenFone 5 ve ZenFone 6 modellerinde devreye girdi. Android 5.0 Lollipop güncellemesi Asus akıllı telefonlara yeni ve heyecan verici özellikler kazandıracak. Yeni “maddesel tasarım” öğelerine sahip Android 5.0 Lollipop, kullanıcı deneyimini kolaylaştıran koyu renkleri ve akıcı animasyonlarıyla öne çıkıyor.

Asus Sistem İş Grubu Türkiye ve Kuzey Afrika Bölge Müdürü Bora Aras, güncelleme ile ilgili ilgili şunları söyledi: “Akıllı telefon kullanıcılarımızın, cihazlarının en yeni güncel teknoloji ile kullanmalarını sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. İlk adımda ZenFone için güncellemeyi devreye aldık. İlerleyen günlerde diğer cihazlarımız da Android 5.0 Lollipop güncellemesine kavuşacak.”

YORUM

Yorumlar 0