Yeni WhatsApp Burada!

Yeni WhatsApp Burada!

Paylaş:

Hemen her detayı adeta Google Material Design ile donatılan yeni WhatsApp’ı herkesten önce indirmek için haberimize göz atabilirsiniz… WhatsApp yenile...

Hemen her detayı adeta Google Material Design ile donatılan yeni WhatsApp’ı herkesten önce indirmek için haberimize göz atabilirsiniz…

WhatsApp yenilendi ve Android kullanıcıları için sadece buraya tıklanıldığında indirilmeye hazır. Çünkü henüz marketteki yerini almadı, yani herkesten önce uygulamayı indirmek için linke tıklayabilirsiniz.

whatsapp_new_version_material_design_apk_screenshot_ndtv-650_1__041415051813Google’ın artık karakterize bir hal alma yolunda ilerleyen Material Design tasarım anlayışı ile gelen yeni anlık mesajlaşma fenomeni, birçok yönden ilgi çekici özellikleri de beraberinde getiriyor.

WhatsAppWhatsApp sesli arama özelliğini de sunan bu güncelleme ile Android kullanıcıları artık birbirleri ile sesli görüşmeler yapabilecek. Kullanıcıların yoğun olarak kullandığı uygulamanın bu özelliği ile birlikte sesli arama konusunda da ilk tercih olabileceği üzerinde genel bir beklenti hakim.

Uygulamayı Android cihazınıza indirmek için buraya ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.whatsapp.com/android/

Uygulamanın kısa süre içinde Android Market’teki yerini alması bekleniyor.

New WhatsApp

Okuma Önerisi: Ücretli YouTube sinyalleri verilmeye başlanıyor!

YORUM

Yorumlar 1
  • comment-avatar
    Suat 2 sene

    indirdim bu paylaşım için çok tesekkürler teknoloji turu