Apple Watch Edition Öne Geçirecek!

Apple Watch Edition Öne Geçirecek!

Paylaş:

12 bin dolar değerindeki Apple Watch Edition akıllı saatlerinden satın alacak kimseler, Apple Store’da sıra beklemeden ürünlerine kavuşacak. İşte bu ö...

12 bin dolar değerindeki Apple Watch Edition akıllı saatlerinden satın alacak kimseler, Apple Store’da sıra beklemeden ürünlerine kavuşacak. İşte bu özel hizmet programına ilişkin sürpriz gelişme ve detaylar…

apple watch editionApple’ın akıllı saatlerinin fiyatları açıklandığında en çok konuşulan konu 12 bin dolarlık fiyat etiketine sahip Apple Watch Edition olmuştu. Evet Apple Watch Edition fiyat tam 12 bin dolar! Altın kaplama modelin teknoloji özellikleri, şirketin 340 dolarlık giriş seviyesi akıllı saatleri ile aynı olurken, kullanılan lüks malzeme beraberinde fiyatı artıyor, tüketicilerin karşısında ilginç bir mega-pahalı tüketici elektroniği örneği beliriyordu. Son gelişmeler ise Apple Watch’ın Edition serisine talip olan kimselerin yüzünü güldürecek detaylar içeriyor.

apple watch edition-2Buna göre Apple Watch Edition satın alacak kimseler, Apple mağazalarına girdiklerinde özel bir hizmet programı ile karşı karşıya kalacaklar. Apple Store’da sıra beklemeden ürüne kavuşulacak ve isteyenler sadece ödeme sırasında değil, mağazaya girişlerde de öncelikli olacaklar. Üstelik öncelik bunlarla da sınırlı değil.

apple watch edition-teknoloji-turuApple Store mağazalarında, ürünlerin sergilendiği klasik masalarda beklemek ve yetkililerden bilgi almak yerine Apple Watch Edition müşterileri özel bir bölmede karşılanacak. Burada Apple Watch Edition’a dair detayları bir saat boyunca öğrenecek olan müşteriler, özel personeller tarafından bilgilendirikecekler. Söz konusu bölme, altın detayları ile ilginç bir gövde gösterisine de sahne olacak.

Okuma Önerisi: Apple Watch ile hedef 12’den vurulabilecek mi?

YORUM

Yorumlar 0