LG G3 Case Slim Armor İnceleme

LG G3 Case Slim Armor İnceleme

Paylaş:

Koruma öncelikli kılıf, LG G3 Case Slim Armor inceleme konuğumuz oldu. Teknolojituru.com’da inceleme konuğumuz LG G3 Case Slim Armor. Popüler akıllı t...

LG Gram 14 Bir Mucize Vaat Ediyor: 21 Saat Pil Ömrü!
LG Türkiye Pazarından Çekiliyor mu?

Koruma öncelikli kılıf, LG G3 Case Slim Armor inceleme konuğumuz oldu.

Teknolojituru.com’da inceleme konuğumuz LG G3 Case Slim Armor. Popüler akıllı telefon LG G3 için geliştirilen koruma öncelikli kılıf, cihazın tüm açılarını uygun, güven veren tasarım anlayışıyla dikkat çekiyor. Son derecede hafif ve kasaya tam olarak oturuyor.

Termoplastik malzeme ve polikarbondan üretilen LG G3 Case Slim Armor, LG G3’ün üst, alt ve köşelerini etkin şekilde koruyor. Şok emici yapısı gayet sağlam. Turkuvazdan beyaza yedi farklı rengi var, incelediğimiz ürün siyah renkte ve gayet güzel görünüyor.

LG G3 Case Slim Armor yeterince iyi mi?

Mikrofon ve ses kalitesini olumsuz yönde etkilemesi için tasarım detaylarında başarılı yapılandırmalar var. Açıklık kısımlarını görüyorsunuz. Yine kamera ve girişler için de kesimler mükemmel. Ayrıca polikarbon orta bölümü, parlak ultraviyole kaplaması ile renkleri solma ve yıpranmaya karşı koruyor. LG G3 kılıflar arasında kendine hakli bir yer edinmeyi başarıyor.

YORUM

Yorumlar 1
  • comment-avatar

    […] […]