iOS 8.1.3 yayınlandı

iOS 8.1.3 yayınlandı

Paylaş:

iPad, iPhone ve iPod touch için iOS 8.1.3 güncellemesi yayınlandı. İşte detaylar… Apple, merakla beklenen iOS 8.1.3 güncellemesini yayınladı. 250 MB’l...

iPad, iPhone ve iPod touch için iOS 8.1.3 güncellemesi yayınlandı. İşte detaylar…

Apple, merakla beklenen iOS 8.1.3 güncellemesini yayınladı. 250 MB’lık dosya boyutuyla dikkat çeken güncelleme, bu sayede şebeke üzerinden ya da kablosuz ağa bağlanılarak indirilebiliyor. Daha önceki güncellemeler GB boyutlarındaki depolama alanı gereksinimlerine sahipti.

ios813Güncelleme önemli yenilikler içermese de kullanıcıların şikayet ettiği bir dizi hatayı düzeltiyor. Ayrıca performans iyileştirmeleri sayesinde de daha hızlı bir kullanıma olanak tanıyor. Güncellemenin getirdikleri bunlarla sınırlı değil.

İlgili iOS eklentisi, Masajlar ve FaceTime için Apple kimliği parolarını girmeyi engelleyen bir sorunu düzeltiyor. Spotlight’ın uygulama sonuçlarını görüntülememesi ve Multitasking’in iPad’de çalışmasını engelleyen bir hata da giderildi. Eğitimle ilgili standart testler için de ek yapılandırma opsiyonları eklendi.

iOS 8.1.3 nasıl yüklenir?

iOS kullanıcıları güncellemeyi kablosuz ağ ya da hücresel bağlantı üzerinden yükleyebilirler. Yani artık bilgisayar ya da Mac’e bağlanılması gerekli değil. Ayarlar – Genel – Yazılım Güncelleme yolu takip edilerek güncelleştirme yapılabilir.

 

 

YORUM

Yorumlar 0