Kurt pençeleri ile Kia “X-Men” Sorento

Paylaş:

Kurt pençeleri ile Kia “X-Men” Sorento

Otomobil satın alınacağı zaman favori süper kahramanınıza ne kadar benzediğinden ziyade motor gücü, tasarımı, yakıt performansı gibi öğeler dikkate al...

YouTube Go Türkiye’ye Geliyor

Otomobil satın alınacağı zaman favori süper kahramanınıza ne kadar benzediğinden ziyade motor gücü, tasarımı, yakıt performansı gibi öğeler dikkate alınır. Ancak Kia, konuya farklı bir yaklaşım göstererek X-Men temalı modelini duyurdu.

Şirketin popüler SUV modeli Sorento için tasarlanan bu ‘çılgın’ model, en son X-Men filminde karşımıza çıkan, pençeleri ile tanınan karakter Wolverine’dan yoğun izler barındırıyor.

İzler, aracın ön kısmında tampondan farlara uzanan pençelerin yanı sıra aracın arkasındaki oldukça büyük ve ürpertici pençelerle karşımıza çıkıyor. Modelin ön ve arka kısmındaki pençeleri, yanlardaki X figürü ve ön kısımdaki keskin hatlar tamamlıyor.

Kia X-Men Sorento

Kia’nın X-Men temalı Sorento’sunda 185-290 beygir arası değişen alternatifleri ile üç farklı motor seçeneği şeklinde geleceği, kırmızı ve siyah düzeninde olmak üzere iki renk alternatifinin sunulacağı, 6 ileri vitesli araçların dört çekişli olacağı belirtildi. Fiyatı hakkında her hangi bir bilgi henüz açığa çıkmadı.

Modelin ilk reklamlarının ise Aralık ortalarında sponsoru olduğu Avustralya Açık öncesinde markanın yüzü olan ünlü tenisçi Rafael Nadal’la birlikte yayınlanması bekleniyor.

18 Mayıs 2016’da gösterime gireceği açıklanan X-Men Apocalypse öncesindeki bu otomobil atılımı, sonraki filmlerde de benzer modeller ortaya çıkabilir mi sorusunu da akıllara getirdi.

YORUM

Yorumlar 0