Instagram ve Haftanın Moda Trendleri

Instagram ve Haftanın Moda Trendleri

Paylaş:

Sosyal medyanın büyük yıldızlarından Instagram, paylaşılan fotoğraflarla adeta yeni bir trend yarattı: Instagram modası! Instagram, gün içinde paylaşı...

Sosyal medyanın büyük yıldızlarından Instagram, paylaşılan fotoğraflarla adeta yeni bir trend yarattı: Instagram modası!

Instagram, gün içinde paylaşılan milyarlarla fotoğrafla adeta küresel bir ikon. Bir sosyal medya platormu olarak belki de en yüksek segmentli trend durumunda. Burada gerçekleşen paylaşımlar, kimi zaman belli başlı davranışları hatta modayı yeniden şekillendiriyor, yeni fikirlerin hayata geçmesine ön ayak oluyor.

İşte Instagram’da önemli moda ikonlarının paylaşımları da giyim konusunda adeta alışkanlıkları yeniden şekillendiriyor. Bu konumuda Instagram’da paylaşılıp, büyük ilgiyle karşılanan modaya dair fotoğraflara yakından bakacağız.

elleferguson_3044674a

Elle Ferguson
Bu stil sahibi ayakkabı, Elle Ferguson tarafından paylaşıldı ve yarım milyona yakın takipçisi olan hesapta yoğun ilgi gördü. Gerçekten çarpıcı değil mi?

kateyoung_3044672a
Kate Young
Stilist Kate Young’un bu ilginç küpeleri haftanın en sevilen moda aksesuarları arasında yer aldı.

marthaward_3044667a
Martha Ward’s
Sade bir beyaz kazak ve altında altın sarısı figürleri ile şık bir pantolon. Kırmızı çanta ve sivri burunlu iddialı bir topuklu ayakkabıyla tamamlanıyor.

harrietstewart_3044692a

Harriet Stewart
Disney karakteri Mickey Mouse’un sevimli elleri ile bezeli bu jean, haftanın en sevilen pantolonu desek yanılmış olmayız.

tashsefton_3044689a

Tash Sefton
Biraz aykırı olmaktan ne çıkar diyenlerdenseniz Tash Sefton’la aynı fikirdesiniz demektir. Bu tulumu muhtemelen pijjama olarak düşündünüz, ancak kendisi bir gece kıyafeti. Eğlenceli, tuhaf ama dikkate değer…

 

YORUM

Yorumlar 1