GTA IV İçin 4K Grafik Modu Tasarlandı

GTA IV İçin 4K Grafik Modu Tasarlandı

Dünyanın en popüler oyun serilerinden GTA’nın milyonlarca oyun meraklısına heyecan dolu saatler yaşatan harikulade dördüncü versiyonunun grafikl...

Otomotiv Devi Toyota, Araçlarını Geri Çağırıyor!
Resimlerin İçine Saklanan Virüse Dikkat!
Samsung 50KU7000 İncelemesi
Tüm Zamanların En Çok Cover’lanan Şarkıları Açıklandı

Dünyanın en popüler oyun serilerinden GTA’nın milyonlarca oyun meraklısına heyecan dolu saatler yaşatan harikulade dördüncü versiyonunun grafikleri büyük beğeni kazanmıştı. Oyundaki detaylara herkes şapka çıkartırken, üst düzey modellemeler kimi zaman en güçlü donanım özelliklerini bile yetersiz bırakıyordu. GTA IV deyim yerindeyse işlemci ve grafik kartı düşmanıydı, eskilerin dolaplara kaldırılmasını, yenilerle değiştirilmesini gerekli kılıyordu ama değiyordu da.

GTA IV, büyük bir kült halini aldı bile, hatta bazı zeka dolu fikirlere de ilham verdi. İşte bu fikirlerden birinde oyun için 4K grafik modu tasarladı. Modun en çarpıcı yanı ise otomobiller hakkında. Mercedes’ten Ferrari’ye çok sayıda otomobilin detaylı şekilde hazırlanmış tasarımlarına aşağıdaki görsellere tıklayarak büyük ekranda bakabilirsiniz. Yorumlarınızı da bizlerle paylaşın.

YORUM

Yorumlar 0