UEFA Şampiyonlar Ligi Finalini Twitter’dan Takip Edin

UEFA Şampiyonlar Ligi Finalini Twitter’dan Takip Edin

Paylaş:

Bu Cumartesi, “Yaşlı Bayan” Juventus FC (@juventusfcen) Almanya, Berlin’deki @ChampionsLeague finalinde, tarihinde ilk kez Lionel Messi ve Neymar gibi...

Adidas_Football_UEFA_Shoot_UCL_Hero_Images_PR_05Bu Cumartesi, “Yaşlı Bayan” Juventus FC (@juventusfcen) Almanya, Berlin’deki @ChampionsLeague finalinde, tarihinde ilk kez Lionel Messi ve Neymar gibi yıldız oyuncularıyla dikkat çeken FC Barcelona (@FCBarcelona) ile karşı karşıya gelecek. Bu iki takımın hayranları da,  favori kulüplerini, diğer hayranları ve futbol uzmanlarını takip etmek ve maçın her saniyesinin tadını çıkarabilmek için  maçın öncesi, sırası ve sonrasında Twitter’a koşacak.

Hashflagler

#FinoAllaFine, #CeNeAndiamoABerlino, #ForzaJuve  veya #SeAndiamoInFinale , #FCBarcelona, #FCBlive veya #DR3AM da içeren Tweetler, kulüplerin logosuna benzeyen küçük bir emojiyi tetikleyecek. #UCLfinal içeren her Tweet, oyun kupasının bir görselini gösterecek.

Taraftarlar Avrupa profesyonel futbol sahnesinin en büyüğü olan Şampiyonlar ligi için sohbete #UCLFinal ve #UCL hashtaglerini kullanarak katılabilecekler. UEFA Şampiyonlar Ligi’nin resmi hesabını da takip edebilirsiniz: @ChampionsLeague.

CGguJppUgAM9MQaTakımlar

Tarihsel açıdan başarılı olan bu takımlar Şampiyonlar Ligi finalinde 8. Kez boy gösterecekler. Twitter’da bu takımları işte böyle takip edebilirsiniz.

İngilizce konuşan FCBarcelona taraftarları@FCBarcelona, İspanyolca konuşanlar da  @fcbarcelona_es. Hesaplarını takip edebilirler.

FC Barcelona sohbetlerine aşağıdaki hashtagleri kullanarak katılabilirsiniz:

Teknik Direktör Luis Enrique (@LUISENRIQUE21), de Twitter’da. Twitter’daki diğer oyuncuların hesapları da şöyle:

Twitter’daki FC Barcelona oyuncularını bu Twitter listesinden takip edebilirsiniz.

champ Juventus FC taraftarları da İngilizce hesap için @juventusfcen’i, İtalyanca hesap için de  @juventusfc hesabını takip edebilir.

Takımla ilgili aşağıdaki hashtagleri kullanarak sohbetlere katılabilirsiniz.

Teknik Direktör Massimilliano Allegri’yi (@OfficialAllegri) ve oyuncuları aşağıdaki hesaplardan takip edebilirsiniz:

 

 

YORUM

Yorumlar 0