Velocibox PC’ye Geldi

Velocibox PC’ye Geldi

Arcade/action türündeki Velocibox PC, Mac ve Linux platformları için yayınlandı. Mobil platformlar için geliştirilen arcade türündeki oyunlardan yeter...

FIFA 17’de Tartışma Yaratan Konu
PES 2018 Sistem Gereksinimleri Resmi Ağızdan Açıklandı
PS4 Pro Fiyatı Açıklandı [Fena Değil…]
Super Mario Run Sonrasında Yeni Oyunlar Geliyor!

Arcade/action türündeki Velocibox PC, Mac ve Linux platformları için yayınlandı.

Mobil platformlar için geliştirilen arcade türündeki oyunlardan yeterince keyif alamıyorsanız size çok iyi bir haberimiz var. Uzun süredir geliştirilme aşamasında olan ilginç bir oyun, Shawn Back imzalı Velocibox 8 Eylül itibarıyla yayınlandı.

PC, Mac ve Linux platformlarına gelen oyunda sizi sürükleyen şeyler, oldukça sarsıcı heyecan faktörü ve başınızı döndürme ihtimali yüksek bir hız. Single-player olan oyunda bir kutunun çeşitli engellerden geçip, puan toplaması ve hedefine ulaşması bekleniyor.

İlk başta bir iOS ya da Android oyunu gibi görünen Velocibox’ın gerek tasarımı gerekse oynanışındaki hız unsuru kesinlikle mobil oyunlardan ayrı bir yerde konumlanmasını sağlıyor. Seviyeler aşıldıkça oyun çok daha zorlu hale geliyor.

Mobil oyun Smash Hit’e benzer yanları bulunan Velocibox’a dair yayınlanan videolardan biri aşağıda yer alıyor. İyi seyirler.

YORUM

Yorumlar 0